قوانین و مقررات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی پسته منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی پسته تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی پسته به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی پسته متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فنّاوری موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. درواقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی پسته، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 ثبت، پردازش و ارسال سفارش

فروشگاه اینترنتی پسته به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌های سایت فروشگاه اینترنتی پسته پس از پرداخت مبلغ فاکتور ارائه‌شده، ثبت می‌گردد و با ارائه کد سفارش به‌منظور اطلاع از مراحل ارسال محصول در صف پردازش قرار داده می‌شود و سفارش‌های شهر تهران طبق بازه انتخابی توسط مشتری و سفارشات شهرستان‌ها طبق تعهد شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با پست پیشتاز و در بازه 3 الی 7 روز کاری ارسال خواهد شد. درصورتی‌که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی پسته به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی پسته محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به‌جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت‌شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به‌حساب مشتری واریز خواهد شد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورتی‌که ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

شرایط استفاده از محصولات

با توجه به اینکه اغلب محصولات فروشگاه اینترنتی پسته بدون مواد نگه دارنده می‌باشند، مشتری گرامی موظف است پس از دریافت محصول، آن را در محیطی خشک و خنک نگهداری نماید.

 

شرایط بازگشت کالا

با توجه به اینکه محصولات فروشگاه اینترنتی پسته خوراکی می‌باشند، لذا از مرجوع نمودن کالا پس از دریافت آن توسط مشتری، معذوریم.

بازخوردها